O firmie

Jesteśmy koordynatorem sprzedaży pierwszego w Polsce producenta tłoczonego na zimno oleju z konopi siewnej (cannabis sativa l.). Olej konopny, na tle innych, odznacza się bogactwem niezbędnych, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3-6-9.
India to również inne produkty spożywcze – relaksujące herbaty konopne, zdrowe konopne ciasteczka i nasiona konopi (doskonały dodatek do zup, sałatek czy dressingów). Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która na jego bazie stworzyła linię kosmetyków India – pośród nich: ochronna pomadka do ust, głęboko nawilżający krem do twarzy, kremy do rąk i stóp, ujędrniający balsam do ciała, wygładzający szampon do włosów, regenerująca maska do włosów i nawilżające serum do bardzo suchej skóry. Oferujemy również w 100% naturalne kosmetyki – regenerujące maseczki do twarzy i peelingi cukrowe (kokosowe i cytrusowe).
Posiadamy wyjątkowe, niedrogie perfumy i wody toaletowe wyróżniające się konopną nutą. Propagujemy także medyczne właściwości konopi, oferując maści konopne (odbudowujące i łagodzące – odpowiedni wybór w walce przeciwko Atopowemu Zapaleniu Skóry), naturalne preparaty na odleżyny oraz krople z CBD, czyli Kannabidiolem, słynną, naturalną substancją, pochodzącą z konopi. Kolejne badania naukowe potwierdzają jej działanie przeciwbólowe, przeciwdepresyjne, przeciwepileptyczne i antynowotworowe. Polskie kosmetyki India to najlepsza alternatywa dla zagranicznych firm Cannaderm czy Palacio.